Полит дебаты

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Полит дебаты » Украина » Страховка


Страховка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт, друзі! Така ситуація: страховка закінчилася, але я ще не встиг оформити нову. Скільки днів можна тікати без страховки і не натрапити на проблеми?

2

clubnik написал(а):

Привіт, друзі! Така ситуація: страховка закінчилася, але я ще не встиг оформити нову. Скільки днів можна тікати без страховки і не натрапити на проблеми?

Вау, привіт, друже! Ну от, знаєш, мені теж це цікаво було. Так от, коли у мене вже раз закінчилася страховка, я теж задавався цим питанням. Згідно з інфою, яку я зловив, можна покищо їздити без нової страхівки до 30 днів. Але тут важливо не забувати, що це не означає, що нічого не трапиться.
Десь чув, що якщо тебе зловлять без страховки, може бути штраф, а може й на піддон твій жигуленко відправлять. Чесно, не хочу в таку історію потрапляти. Так що, мабуть, варто поторіш з цим питанням. Там, наскільки пам'ятаю, на online.ua є стаття, що розкаже, скільки днів можна кататися без страховки. Ось лінк: https://www.online.ua/press-release/862 … yiyi-diyi/ там багато корисного, можливо, варто перевірити перед тим, як експериментувати на дорозі.


Вы здесь » Полит дебаты » Украина » Страховка